Ponuka služieb
Image1\
 

Otváracie hodiny

Facebook

Body Wraps

 Zmluvný partner

 

BODY ROLL INFRA RED


Táto NOVINKA NA TRHU je moderná metóda štiepenia a odbúravania tukov nechirurgickým zásahom za pôsobenia infračerveného žiarenia. Je to účinný masážny stroj, ktorý pri pravidelnom používaní dokáže dobre tvarovať postavu, odstrániť celulitídu a zmenšiť objem masírovaných partií.

 


NAJVÄČŠIE VÝHODY ROLL MASÁŽE

 • spevňovanie ochabnutého svalstva 
 • účinné odstraňovanie celulitídy
 • odbúravanie tukových vankúšikov stimuláciou tukových tkanív a cez akupresúrne body tela 
 • zlepšuje prekrvenie a uvoľňuje napätie svalov
 • povzbudzuje látkovú výmenu v tele
 • veľmi účinne pomáha zahojeniu pooperačných jaziev
 • výrazne pomáha tvarovať postavu

Lekári odporúčajú dobu jednej masáže od 15 - 45 minút. Začínajúca klientka kratšiu dobu, pri druhej a ďalšej masáži si môže počet minút postupne zvyšovať. Už po tretej masáži pozoruje klientka zmeny a aj prvé merateľné výsledky. Výsledky a zmeny sa dostavujú veľmi rýchlo, čo je dôležitý motivačný prvok pre ďalšiu kúru.


Účinky liečby Rolletic IR masážou sú trvalého rázu, pretože tento stroj neodstraňuje vodu, ale pracuje s tukovými bunkami.
INFRA - základom liečby infračerveným lúčmi je vedecky overené ožarovanie určitých miest tak, aby vyvolalo fyziologickú reakciu pokožky. Infračervené svetlo (sa nachádza v neviditeľnom spektre o vlnových dĺžkach 700 - 2000 nanometrov) a preniká do hĺbky 30 - 40 mm. Toto svetelné spektrum je najefektívnejšie na svaly, kĺby a kosti.


LIEČEBNÝ ÚČINOK

 

 • Infračervené svetlo je dôležitou formou energie, ktorá zaisťuje liečenie. Zvyšuje počet bielych krviniek, zlepšuje rast buniek, syntézu DNA a proteínov v bunkách. Podporuje krvný obeh, lieči reumatizmus, eliminuje bolesť, únavu, stres, a úľavu od všetkých prejavov artritídy. 
 • pomáha po športových úrazoch, pri zranení kostí a svalov, napr. pri opakovanom natiahnutí svalu, či šľachy. 
 • lieči vysoký krvný tlak, artériosklerózu a ďalšie cievne ochorenia (rozširuje cievy a úzke kapiláry) 
 • infračervené svetlo podporuje látkovú výmenu.. 

SKRÁŠĽUJÚCI ÚČINOK

Urýchľuje metabolizmus, spomaľuje proces stárnutia, obmedzuje nadprodukciu-to udržuje štíhlu postavu. Zvyšuje elasticitu kolagénvých vlákien, zlepšuje vzhľad pokožky i celulitídu. Infračervené svetlo sa dostáva hlboko pod vrchnú vrstvu pokožky a vyvoláva upokojujúci pocit(pôsobí na nervové zakončenia) , zabraňuje ukladaniu podkožného tuku (súvisí so stárnutím). Tepelné žiarenie vyvoláva rozšírenie ciev, tým prispieva k lepšiemu prekrveniu tkanív a zlepšuje krvný obeh. Týmto spôsobom sa tkanivá pod kožou lepšie vyživujú. 

 

LOKÁLNE ÚČINKY v súvislosti so zvýšením teploty

 • zrýchlenie metabolizmu buniek 
 • väčšie prekrvenie a okysličenie tkanív, zvýšená eliminácia odpadu z tkaniva 
 • väčšie potenie s odvodom odpadu a toxínov 
 • regenerácia tkaniva 
 • zvýšené vylučovanie moču ladvinami

ROLLETIC IR

poznajú všetky dámy, ktoré už mali možnosť túto účinnú procedúru vyskúšať na vlastnom tele. Príjemná a intenzívna masáž umocnená o pôsobenie infračerveného svetla príjemne zohrieva a spôsobuje tvorbu kolagénu - pôsobí priamo  na podkožné tukové bunky, preto sú úbytky v centimetroch trvalejšieho charakteru.

Zákazníčky dosiahnu správnym chronologickýn postupom cvičenia a masírovaním kritických partií zlepšenie postavy a často sú samé prekvapené zo "svaloviek", ale aj nasledovného výsledku. Viditeľný a citeľný efekt nastáva už po druhom, treťom masírovaní. Postava sa tvaruje od hlavy po päty!

Po masáži, ktorá je zároveň cvičením sa dostaví príjemný pocit uvoľnenia a spokojnosti. Masíruje sa brucho, zadok, boky, komplet celé nohy zo všetkých strán (aj problematické vnútorné stehná),paže, chrbát.  Takto sa povzbudí látková výmena a aktivuje sa lymfatický systém. Intenzívne prekrvenie sa postará o spevnenie a tvarovanie postavy a svalovej hmoty.


Masáž prebieha tak, že postupne podľa odporúčanej chronológie masurujete a zároveň hĺbkovo prehrievate jednotlivé partie tela s dodržiavaním základného pravidla - podpory prúdenia krvi od nôh smerom k srdcu. K zmenšenie objemu masírovanej partie dochádza prijemne, bez námahy a zaťažovania organizmu.


PREČO TO FUNGUJE? Masážou a teplom na tomto prístroji sa ošetrované partie tela silno prekrvia. Látková výmena v tukových bunkách sa tým zdvojnásobí až strojnásobí. Výsledkom toho je, že sa spaľuje a odbúrava tuk.

K TEJTO PROCEDÚRE JE POTREBNÉ PRINIESŤ SI:

ČISTÉ PONOŽKY na prezutie (nie tie, v ktorých ste prišli!)z hygienických dôvodov , bavlnené tričko, dlhé tepláky, alebo legíny bez zipsov a ozdôb.


Masáž na Body Roll IR nemá vedľajšie účinky, (pokiaľ nemáte poranenú pokožku) môže sa aplikovať dlhodobo, nie sú potrebné prestávky. Práve naopak, pravidelným masírovaním si udržujete postavu, pevnosť a zdravie.  

 
 
 
 
 

Joomla Templates by Joomla51.com