Ponuka služieb
Image1\
 

Otváracie hodiny

Facebook

Body Wraps

 Zmluvný partner

 

PRÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ


Trápite sa nadbytočnými kilogramami, celulitídou a bývate často chorí? Všetkých týchto nedostatkov vás dokáže zbaviť lymfodrenáž.

Lymfodrenážna kúra stimuluje lymfatické cesty na zlepšenie metabolizmu a na detoxikáciu organizmu celého tela a pokožke dodá mladistvý vzhľad. Je to prístroj odstraňujúci dôsledky nesprávnej životosprávy a nedostatku pohybu, ktoré sú dôsledkom zlej látkovej výmeny. Aktivuje sa ňou "lenivý" lymfatický systém, čím sa odvádza z tela tkanivová tekutina obsahujúca splodiny látkovej výmeny.

 • Naštartuje proces prirodzeného chudnutia 
 • modeluje postavu 
 • zmenšuje obvod stehien, bokov,brucha, lýtok 
 • spevňuje brušné svaly po pôrode 
 • odstraňuje opuchy všetkých druhov 
 • má vplyv na vyhladenie čerstvých jaziev 
 • má upokojujúci vplyv na reumatické bolesti a artrózy
 • je jediný fyziologický spôsob ošetrenia kože a podkožia, ktorý môže spôsobiť jej regeneráciu
 • lymfodrenáž je priamo indikovaná ako najlepšia terapia chronických phlebitických opuchov posttrombotického syndrómu 
 • po operáciách a úrazoch sa lymfodrenážou zabráni vytvoreniu hematómu, deformáciam a zápalovým zmenám v tkanive. Urýchľuje hojenie 
 • pri trvalej únave vyplavením dráždivých toxických látok dochádza k úľave a celkovému zvýšeniu vitality 
 • pri migréne pomáha likvidovať opuch cievnych stien (odstraňuje bolesť) 
 • po športovom výkone veľmi rýchlo mizne pocit napätia a bolesti vo svaloch. 
 • často jedinou pomocou pri opuchoch, bolestiach kĺbov, chronickej zápche je práve lymfodrenáž
 • celulitída - podstata tohto ochorenia je v nenormálnom ukladaní tukových buniek, ktoré keď sa rozmnožia vytláčajú sa smerom hore a vytvárajú tzv. pomarančovú kožu. Ani diétny režim nepomôže redukovať celulitídu, pretože hlavná príčina je v kolagénovom väzive, ktoré obklopuje tukové bunky.

Okrem zľahčenia stravy (ovocie a zelenina) dodržiavania pitného režimu 2 až 3 l nesýtenej vody denne a dostatku pohybu prax ukázala, že výborne pomáha práve lymfodrenáž. Laicky povedané, z medzibunkového priestoru sa odstráni miazgová tekutina, čím sa umožní tukovým bunkám umiestniť sa v uvoľnenej lokalite. 

Z výskumov vyplýva, že pri neodbornej ručnej lymfodrenáži a neprimeranom tlaku cca 100 mmHg a viac by mohlo dôjsť k poškodeniu lymfatických ciev. Z toho dôvodu je bezpečnejšia prístrojová lymfodrenáž. Technika musí byť pomalá, aby sa podporil tok tekutiny v podkoží. Ide o viac komorové návleky, ktoré fungujú na princípe tlakovej vlny, ktorá cielene posúva miazgovú tekutinu hore do brušného zberača. Pri problémoch s celulitídou je potrebné postup opakovať 2 až 3x týždenne. Jedna lymfodrenážna kúra by mala obsahovať 10 až 15 drenážnych sedení. Preventívne je dobré vyčistiť organizmus aspoň raz do mesiaca. Lymfodrenáž nie je nič iné než vnútorná sprcha či očista organizmu, ktorá pomáha prekonávať negatívne dôsledky moderného života dnešného človeka.


Tieto lymfodrenážne terapie odstraňujú odpadové látky metabolizmu,zlepšujú krvný obeh a zásobovanie tela kyslíkom a výživnými látkami.Uvoľnené tukové bunky sa vyplavujú prirodzenou cestou(močom)najlepšie po hodinovej lymfodrenáži. Ľudia,ktorí sa snažia schudnúť športom,cvičením,diétami a kvôli zlému metabolizmu (spaľovaniu tukov a tráveniu)sa im to nedarí, mali by lymfodrenážnu kúru absolvovať.Vhodná je pre ženy aj mužov,často ju využívajú ľudia po operáciách kŕčových žíl na odporúčanie lekára,aj športovci po tréningoch.


Lymfodrenáž pomáha aj proti opuchom nôh,očí,tmavým kruhom pod očami,kde príčinou je,že pečeň nepracuje správne,čistí pleť, odvodňuje, vyhladzuje a spevňuje pokožku, eliminuje až odstraňuje  celulitídu a celkovo tvaruje postavu úbytkom cm.Treba dodržiavať pitný režim,aby sa vyplavili všetky škodliviny z tela čo najrýchlejšie.


KTO OCENÍ LYMFODRENÁŽ NAJVIAC?


Ĺudia so sedavým zamestnaním, ľudia pracujúci v stoji, ľudia so sklonom k tvorbe kŕčových žíl, ľudia po operáciách a úrazoch dolných končatín, ľudia s nadbytočnými tukovými zásobami, ženy trpiace celulitídou, ľudia s oslabenou imunitou.
Ak máte podobné problémy a ešte ste ju nevyskúšali, za pokus to rozhodne stojí.


Vykonáva sa v špecializovaných salónoch a je to pre vás príjemne strávený čas a relax. Počas tejto kúry budete len oddychovať, zatiaľ čo špeciálna masáž sa postará o zocelenie vášho zdravia a krásy.


**na lymfodrenáž si prineste legíny alebo pančuchy , čisté ponožky a bavlnené tričko. 

 
 
 
 
 

Joomla Templates by Joomla51.com