Ponuka služieb
Image1\
 

Otváracie hodiny

Facebook

Body Wraps

 Zmluvný partner

 

VACU THERM INFRA RED- CHUDNUTIE  RAKETOVOU RÝCHLOSŤOU


Stroj Vacu Therm IR je horúcou novinkou v oblasti chudnutia a zdravého životného štýlu. Cvičenie v stroji Vacu Therm IR sa stáva niekoľkonásobne účinnejšie vďaka pôsobeniu podtlaku a infračerveného žiarenia na spodnú časť tela (problémové partie). Týmto sa zaisťuje dokonalé prekrvenie tkanív a efektívne spaľovanie tuku. Najefektívnejšie odbúranie tuku prebieha pri konkrétnej individuálnej tepovej frekvencii každého človeka.

 

Hlavnou výhodou tejto jedinečnej kombinácie VACU + INFRAČERVENÉ ŽIARENIE (infraRed IR) je, že vytvára doposiaľ najdostupnejšie a najúčinnejšie možnosti k rýchlemu úbytku hmotnosti, vďaka prehrievaniu tkanív a svalov a zároveň zvyšuje cirkuláciu krvného obehu a spôsobuje dvojité zrýchlenie metabolických procesov. Spôsobuje aktívne spaľovanie tukov a redukciu celulitídy. Vďaka infra žiareniu dochádza k produkcii kolagénu v pokožke, čo má navyše omladzujúce a liečebné účinky. Infra Red IR sa používa dlhé roky v plastickej chirurgii, rehabilitácii, fyzioterapii a ortopédii. IR paprsky sa používajú aj pri problémoch s nadváhou.

 


Studio Paris vám ponúka možnosť efektívneho boja s celulitídou a nadváhou.


AKO TO FUNGUJE


Cvičenie v stroji Vacu Therm IR prebieha formou najprirodzenejšieho ľudského pohybu (chôdza) v uzavretej kabínke. Teplotu si môžete navoliť. V kabínke je 35-65°C. Ďalej si zvolíte rýchlosť pásu a sklon, ale to podľa toho, aby ste kráčali v aeróbnom pásme, v ktorom sa maximálne spaľujú tuky. Problematické partie brucho, zadok, stehná sú v teple, kde vďaka kombinácii pohybu, infračerveného svetla a tepla dochádza k rozbíjaniu tukových buniek, k hlbokému prekrveniu pokožky, čo má za následok maximálnu redukciu celulitídy. Dochádza k zvýšeniu energetického výdaja, k zrýchleniu metabolizmu a naštartuje sa látková výmena.

Takéto cvičenie je vhodné aj pre klientov, ktorí majú problémy s kŕčovými žilami.

  • prístroj umožňuje zapnúť presný riadený podtlak aj infračervené žiariče na prianie klienta, s ohľadom na jeho aktuálny zdravotný stav a kontraindikácie. 
  • záťaž je možné kombinovať. Je možné mať súčasne zapnuté infra žiariče aj podtlak. V túto chvíľu je cvičenie maximálne efektívne. 
  • behom 30 minút spálite veľké množstvo kalórií a tým dochádza k rýchlemu váhovemu úbytku. Počas cvičenia je nutné aj správne držanie tela, vďaka ktorému súčasne posilňujeme brušné svaly, zadok a tvarujeme štíhly pás. 

Počas aplikácie je nutné vypiť minimálne ½l neperlivej vody. Pre urýchlenie procesu chudnutia je dobré dať si pol hodinu pred aktivitou výživový doplnok L Carnitin, ktorý veľmi výrazne prispieva k redukcii hmotnosti, k regenerácii organizmu po záťaži, chráni srdcový sval a odďaľuje únavu.
Ďalej pre zvýšenie účinku doporučujeme natrieť problematické partie (brucho, zadok, stehná) špeciálnym zahrievacím anticelulitídnym krémom, ktorý sa vďaka infračervenému žiareniu dostane hlboko do podkožia, kde pôsobí proti celulitíde a tuku. Novinkou a výhodou stroja je aj nosnosť do 180 kg! Môžu chudnúť aj klientky a klienti nad 100 kg a tiež tí, ktorí z akýchkoľvek zdravotných dôvodov nemohli vákuové stroje využívať.


ČO SI TREBA PRINIESŤ

  • pohodlné športové oblečenie
  • tričko (z bavlny nie z umelých vlákien) 
  • krátke šortky (aby infra žiariče pôsobili priamo na pokožku 
  • čisté tenisky (nie také, v ktorých prídete z vonku) 
  • veľký uterák na ktorom máte počas cvičenia položené ruky (z hygienických dôvodov) 
  • osušku a hygienické potreby v prípade, že sa budete chcieť osprchovať. 

**Tiež vás chceme poprosiť dodržiavať hygienu a nosiť si opraté veci, používať antiperspirant pred cvičením a brať tak ohľad na ostatné cvičiace zákazníčky. Nikomu nieje príjemné cvičiť v jednej miestnosti vedľa nadmerne zapáchajúcej osoby, ktorá si oblečie prepotené veci, ktoré nosí týždeň v igelitke. Ďakujeme za pochopenie. 

 
 
 
 
 

Joomla Templates by Joomla51.com