Ponuka služieb
Image1\
 

Otváracie hodiny

Facebook

Body Wraps

 Zmluvný partner

 

 

Aktualizovaný 17. Január 2020  

 

        

  

 

 

Krásne a dobre fungujúce telo neznamená len hodiny namáhavého cvičenia spojeného s diétami a hladovkami. STUDIO PARIS Vám vo svojom zariadení prináša tie najmodernejšie a najúčinnejšie formy cvičení,ktoré vám umožnia zbaviť sa nadbytočného tuku,neželaných centimetrov,celulitídy a úbytku na váhe v omnoho kratšom čase.

Klientky nám často pri prvej návšteve kladú otázku,koľko a ako rýchlo schudnú,či je vôbec možné im pomôcť.Prvým krokom k úspechu je,keď sú ochotné spolupracovať a dostaviť sa pravidelne na vopred naplánované stretnutia.Chudnutie začína v hlave a ak chceme hmotnosť znížiť a váhu si trvalo udržať,musíme pracovať aj na svojom myslení a zodpovednom prístupe.Musíme pochopiť,že máme schopnosť svoju váhu meniť,pokiaľ si to prajeme.

 STUDIO PARIS  Vám prináša celkovú zmenu životného štýlu,naučíme Vás, ako sa správne stravovať,ponúkame ľahké,ale veľmi účinné procedúry,ktoré sú efektívnym doplnkom pri zmene životosprávy.Zamerané sú na naštartovanie spomaleného metabolizmu,detoxikáciu,odvodnenie,aktiváciu lymfatického systému ,odstránenie celulitídy,spevnenie a omladenie pokožky,zlepšenie zdravotného stavu a zvýšenie fyzickej kondície.S veľkou radosťou vám pomôžeme k strate neželaných centimetrov a úbytku na váhe.Už v krátkom čase zbadáte viditeľné a citeľné výsledky.

ŽENSKÉMU TELU ROZUMIEME A PRETO VÁM PONÚKAME

 • najmodernejšie,vysoko účinné stroje zamerané na zoštíhlenie a vytvarovanie postavy
 • efektívne chudnutie,tvarovanie postavy,eliminovanie a odstránenie celulitídy,vyhladenie,omladenie a spevnenie pokožky,
 • ľahké,ale mimoriadne účinné programy cvičení
 • kvalitné opálenie každého kúska tela v špičkovom soláriu
 • relax a oddych,únik od stresu z práce a domácnosti
 • pocítiť príliv energie a vitality
 • príjemnú a diskrétnu atmosféru,individuálny prístup ku každej klientke v modernom a čistom prostredí

 

Niekto múdry raz povedal: " Neexistuje škaredá žena.Je len žena upravená - pestovaná a neupravená - zanedbaná! "

  Z úprimného srdca sa na Vás tešíme a veríme vo Váš úspech,disciplínu,vytrvalosť a pevnú vôľu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Zapamätajte si, že STRAVA je až 80 % úspechu chudnutia. Zvyšných 20 % je pohyb a CVIČENIE !
JE LEN NA VÁS, ako sa VÁM bude v odbúraní tukov a vylepšení postavy dariť.
Prvý dôležitý krok ste už spravili. Donútili ste sa prísť do Studia Paris a začať na sebe pracovať cvičením. Pretože, diétami a hladovkami bez cvičenia úspech nie je trvalý, čoskoro sa dostaví JOJO efekt.
Po zakúpení permanentky  dostanete od nás všetky potrebné informácie a pokyny pre čo najlepší výsledok. Váš úspech je aj našim úspechom, preto nám na Vašich výsledkoch veľmi záleží.
To, čo urobíte po príchode domov, kedy čo zjete je už len na VÁS. Možnosť kontrolovať Vás doma nemáme. Pokiaľ nebudete dodržovať správne stravovanie, neoklamete nás, ale len SEBA.
Majte preto PEVNÚ VÔĽU! Žiadne diéty držať nemusíte, ani neodporúčame. Práve diéty spomaľujú metabolizmus.
Vaše telo potrebuje všetky vitamíny,uhľohydráty,bielkoviny,minerály, stopové prvky...
To, čo sa potrebujete naučiť, je jesť všetko (okrem sladkostí a nezdravých tukov a kalorických jedál ), len treba vedieť, čo jeme ráno,čo večer, čo pred tréningom, čo jeme po tréningu.

*PRED TRÉNINGOM 2-8 HODÍN, ale tiež aj v ostatné dni mimo tréningov KAŽDÉ RÁNO jedzte predovšetkým UHĽOHYDRÁTY. Znamenajú energiu, ktorá je potrebná na to, aby bolo telo dostatočne silné na odbúravanie uloženého tuku počas pohybu.
Uhľohydráty sú zo zeme rastúci dodávatelia energie (všetko, čo rastie zo zeme).
Naučte sa začať deň pohárom čistej vlažnej vody (poprípade si pridajte citrón, škoricu, med). Ako prvé jedlo dňa jedzte OVOCIE. Nalačno vám naštartuje metabolizmus, prečistí črevá a dodá telu zdravé cukry, vitamíny a vlákninu. Dostatok zdravých cukrov zabráni večerným chutiam na sladké. Ráno a doobeda si  môžete dopriať aj bielkoviny a zeleninu.

 • ovocie vždy prvé nalačno! 
 • müsli nesladené, jogurt, med, ovsené vločky naturálne, sušená slivka, marhuľa 
 • celozrnné výrobky- chlieb, pečivo, cestoviny. Pohánka, sója, jačmeň proso, ovos, hnedá ryža, orechy a semiačka naturálne, 
 • strukoviny (v malom množstve) veľa zasýtia a dodajú vlákninu
 • zdravé pomazánky, avokádo, šunka, málo tučný syr, vajíčko, zelenina.. 
 • Z týchto jedál nejedzte všetko naraz, vyberte si každý deň niečo iné. 
 • Jedzte pravidelne aspoň 5x za deň menšie porcie jedál.

*PO TRÉNINGU DO 1-2 HODÍN JE NUTNÉ ZJESŤ BIELKOVINY.


BIELKOVINA je stavebný prvok bunky. Vacu Therm IR tréning zanecháva zvýšenú látkovú premenu po tréningu až 2-8 hodín. Aj keď už necvičíte, telo stále spaľuje! Počas tohto času sa energia spaľuje nie pohybom, ale stratou teploty.
K tomu, aby sme ZABRÁNILI ODBÚRAVANIU SVALOVEJ HMOTY počas nasledujúceho spaľovania,je potrebné dodať telu BIELKOVINY. Sú obsiahnuté obzvlášť v potravinách, ktoré súvisia so ŽIVOČÍŠNOU RÍŠOU. (všetko čo vie lietať, chodiť, plávať)
- chudé mäso kuracie, morčacie, teľacie, hovädzie, divina, chudé bravčové, šunka
- mlieko, mliečne výrobky, s nižším obsahom tuku, kefír,cmar, tvaroh, syry, maslo
- vajcia, olivy, olivový olej,
- všetko čo obsahuje omega 3 mastné kyseliny ryby, losos, sardinky, morské živočíchy, tuniak

 Zelenina je vždy ako príloha! Počas dňa surová, na večeru tepelne upravená dusením, varením.
OD POOBEDIA cca 14,00 hod. už NEJEDZTE OVOCIE ANI žiadne UHĽOHYDRÁTY !!!
Na úpravu jedál používajte rastlinné oleje, olivový, kokosový, ľanový ...
- 2 hodiny pred spaním nejedzte
- pite čistú vodu,nesladené čaje ( alebo slaďte trochou medu), neperlivé minerálky. Džúsom sa radšej vyhýbajte.

ÚPLNE ZAKÁZANÁ STRAVA


čokoláda, puding, údeniny, slanina, šľahačka, kukurica, pražené a solené oriešky, hranolky, zemiaky, chipsy, smažené a múčne jedlá,sladkosti, biely cukor, tučné syry, šošovica, banán (banán je dovolené jesť len ráno nalačno!), majonéza, alkohol, zvieracie tuky..

 

Blahoželáme VÁM, že ste si vybrali správny spôsob na odbúravanie tukov v Studiu Paris. Ak budete dodržiavať naše odporúčania, budete mať dostatočné rezervy energie a vaše spaľovanie sa dostane do vyšších obrátok. ŽELÁME VÁM veľa úspechov a pevnej vôle.


Chudnutie je dlhodobý proces, nevzdajte sa po prvej sérii. Zaraďte sa tak,medzi naše úspešné klientky,ktoré u nás úspešne schudli a svoje kilá a centimetre si stále udržujú.

Ďalšie články...

 1. Kontakt
 
 
 
 
 

Joomla Templates by Joomla51.com