Body Wraps
Image1\
 

Otváracie hodiny

Facebook

Body Wraps

 Zmluvný partner

 

 

S hrdosťou vám môžeme predstaviť novinku BODY WRAPS - zoštíhľujúce, anticelulitídne a detoxikačné zábaly z americkej Floridy. Pri testovaní sa prejavili ako 100% účinné!

Milé dámy,čaká na vás extra príležitosť konečne schudnúť a zbaviť sa nepeknej celulitídy! BODY WRAPS Slim je telový zábal ,ktorý pomáha k zoštíhleniu postavy. Už po prvej kúre /90 min./ sa dá odstrániť 5-30 cm z celkového obvodu tela v 9 meraných partiách.

  • Bandáže namočené v špeciálnej zmesi Body Wraps ,vytiahnu z medzibunkového priestoru škodlivé toxíny ,tukové bunky sa sťahujú,vysušujú.
  • Pomocou kompresnej terapie sa rozhýbe lymfatický systém odstránením nadbytočnej vody a toxínov.
  • Následným cvičením sa naštartuje metabolizmus a tým sa celý proces urýchli.
  • Ubúdanie cm pokračuje ďalšie 4 dni a doma si po ďalších meraniach zapisujete ďalšie úbytky centimetrov.
  • Ako darček ku každému wrapu dostanete Body Wraps TEA na 7 dní, ktorý budete piť 3x za deň.
  • Metódou BW si udržíte tieto tvary 30 dní,pokiaľ je vašim cieľom viac schudnúť,wrapovanie odporúčame opakovať 3-10 aj viacktát a medzi wrapmi cvičiť v najlepšom priestore pre vaše telo vo VACU THERM+ IR. Wrapom naštartovaný metabolizmus spaľuje v tomto stroji vďaka podtlaku tuky omnoho rýchlejšie a infračervené svetlo lieči,vypína,spevňuje a omladzuje pokožku.

Surovina Body Wraps je dermatologicky testovaná,obsahuje minerály,kaolín,vysoký obsah železa a to pomáha rozdeľovať kyslík v krvi a vo svaloch ,zásobuje celé telo energiou.Je dobrý na kŕčové žily,odstraňuje zápchu,má čistiacu schopnosť,zbavuje telo ťažkých kovov,je blahodárny na pleť.

Body Wraps Anticellulite trvá 120 minút, po zábale do pol pása,po cvičení a ležaní sa vykoná navyše špeciálna proticelulitídna masáž.Je potrebné opakovať minimálne 3-6 krát, 3x do týždňa.

Metóda Body Wraps pomohla už tisícom ľudí získať štíhlejšiu postavu,zhodiť tukové vankúšiky ,ktoré sa nedali odstrániť ani pravidelným cvičením. Wraps si chvália aj mamičky po pôrode,ktoré si nevedia dať rady s kilami navyše.

Tešíme sa,že ako partner Body Wraps cz má STUDIO PARIS výhradné zastúpenie pre oblasť Partizánske a pomôžeme schudnúť aj vám.

 
 
 
 
 

Joomla Templates by Joomla51.com