VITAJTE NA CESTE ZA VAŠOU KRÁSOU A DOKONALOSŤOU
Image1\
 

Otváracie hodiny

Facebook

Body Wraps

 Zmluvný partner

 

Krásne a dobre fungujúce telo neznamená len hodiny namáhavého cvičenia spojeného s diétami a hladovkami. STUDIO PARIS Vám vo svojom zariadení prináša tie najmodernejšie a najúčinnejšie formy cvičení,ktoré vám umožnia zbaviť sa nadbytočného tuku,neželaných centimetrov,celulitídy a úbytku na váhe v omnoho kratšom čase.

Klientky nám často pri prvej návšteve kladú otázku,koľko a ako rýchlo schudnú,či je vôbec možné im pomôcť.Prvým krokom k úspechu je,keď sú ochotné spolupracovať a dostaviť sa pravidelne na vopred naplánované stretnutia.Chudnutie začína v hlave a ak chceme hmotnosť znížiť a váhu si trvalo udržať,musíme pracovať aj na svojom myslení a zodpovednom prístupe.Musíme pochopiť,že máme schopnosť svoju váhu meniť,pokiaľ si to prajeme.

 STUDIO PARIS  Vám prináša celkovú zmenu životného štýlu,naučíme Vás, ako sa správne stravovať,ponúkame ľahké,ale veľmi účinné procedúry,ktoré sú efektívnym doplnkom pri zmene životosprávy.Zamerané sú na naštartovanie spomaleného metabolizmu,detoxikáciu,odvodnenie,aktiváciu lymfatického systému ,odstránenie celulitídy,spevnenie a omladenie pokožky,zlepšenie zdravotného stavu a zvýšenie fyzickej kondície.S veľkou radosťou vám pomôžeme k strate neželaných centimetrov a úbytku na váhe.Už v krátkom čase zbadáte viditeľné a citeľné výsledky.

ŽENSKÉMU TELU ROZUMIEME A PRETO VÁM PONÚKAME

  • najmodernejšie,vysoko účinné stroje zamerané na zoštíhlenie a vytvarovanie postavy
  • efektívne chudnutie,tvarovanie postavy,eliminovanie a odstránenie celulitídy,vyhladenie,omladenie a spevnenie pokožky,
  • ľahké,ale mimoriadne účinné programy cvičení
  • kvalitné opálenie každého kúska tela v špičkovom soláriu
  • relax a oddych,únik od stresu z práce a domácnosti
  • pocítiť príliv energie a vitality
  • príjemnú a diskrétnu atmosféru,individuálny prístup ku každej klientke v modernom a čistom prostredí

 

Niekto múdry raz povedal: " Neexistuje škaredá žena.Je len žena upravená - pestovaná a neupravená - zanedbaná! "

  Z úprimného srdca sa na Vás tešíme a veríme vo Váš úspech,disciplínu,vytrvalosť a pevnú vôľu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

Joomla Templates by Joomla51.com